فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در سومین روز هفته کتاب؛

برنامه ها و فعالیتهای متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی تایباد برگزار شد

برنامه ها و فعالیتهای متنوع فرهنگی با محوریت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به همت کتابخانه های عمومی شهرستان تایباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، برنامه ها و فعالیتهای متنوع فرهنگی با محوریت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به همت کتابخانه های عمومی شهرستان تایباد برگزار شد.

همزمان با بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «جای خالی را با کتاب پر کنیم» و در سومین روز از هفته کتاب ، برنامه های فرهنگی و ترویجی با محوریت معرفی بیشتر نقش و هدف «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» در جامعه به همت کتابخانه های عمومی شهرستان تایباد با حضور جمعی از مسئولین و مقامات شهرستان برگزار شد.
از جمله برنامه ها و فعالیتهای اجرا شده می توان به نواختن «زنگ مطالعه» و  برگزاری نمایشگاه کتاب با محوریت «نه به اعتیاد مواد مخدر» در مدرسه متوسطه شهید مودودی شهرستان با حضور محمد مقدم ، سرپرست آموزش و پرورش ؛ جابر آفریدون ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حسن سالاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشاره کرد.
همچنین مهد کودک «ستارگان برتر» نیز ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد با نحوه عضویت، ارائه خدمات کتابخانه ای و برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی اجرایی ویژه گروه سنی کودکان در کتابخانه آشنا شدند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تایباد\سومین روز هفته کتاب\زنگ مطالعه.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تایباد\سومین روز هفته کتاب\نمایشگاه کتاب نه به اعتیاد.JPG
 
نسخه قابل چاپ