فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت هفته کتاب؛

جشن «کتاب و کتابخوانی» در کتابخانه فرزانه جامع مشهد برگزار شد

جشن «کتاب و کتابخوانی» با محوریت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به همت کتابخانه عمومی فرزانه جامع شهرستان مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جشن «کتاب و کتابخوانی» با محوریت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به همت کتابخانه عمومی فرزانه جامع شهرستان مشهد با حضور مجید طهوریان عسگری، عضو شورای اسلامی شهر مشهد؛ محمدرضا بدیع زادگان، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان مشهد و جمعی از مسئولین منطقه طرق شهرستان برگزار شد.

حسین قربانی، مسئول کتابخانه عمومی فرزانه جامع شهرستان مشهد ضمن تبریک ایام هفته کتاب، گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به عنوان یکی از رسالتهای اصلی مجموعه کتابخانه های عمومی در  جامعه، همزمان با بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «جای خالی را با کتاب پر کنیم» ، جشن کتاب و کتابخوانی با حضور جمعی از مسئولین، اعضای کتابخانه و ساکنین منطقه طرق در سالن اجتماعات کتابخانه برگزار شد.
 وی افزود: در جشن «کتاب و کتابخوانی» برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی از قبیل اجرای تئاتر با محوریت کتاب و کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی و سرگرمی، حافظ خوانی ، معرفی کتاب و اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه برگزار شد.

گفتنی است، در پایان این مراسم بازدید از کتابخانه و آشنایی با نحوه عضویت و ارائه خدمات کتابخانه ای نیز انجام شد.