فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور نویسندگان کتاب؛

آئین رونمایی و نقد و بررسی کتاب «بر فراز و فرود» در شهرستان کلات برگزار شد

آئین رونمایی و نقد و بررسی کتاب «بر فراز و فرود» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات و با حضور نویسندگان کتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، آئین رونمایی و نقد و بررسی کتاب «بر فراز و فرود» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات و  با حضور یوسف ادبیان و مهرداد ربوبیان، نویسندگان کتاب؛  علی بهرامی کیا، منتقد و دبیر محفل ادبی «کهن دژ» کلات و مریم  قدیمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد.

در ابتدا مریم قدیمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات  ضمن تبریک ایام هفته کتاب گفت: هدف از برگزاری آئینهای رونمایی و نقد و بررسی کتاب های نویسندگان بومی، شناساندن این افراد به جامعه مخاطب شهرستان است، ایجاد علاقه و ترغیب بیشتر نویسندگان  نوقلم به خلق آثار جدید و برتر است.

در ادامه علی بهرامی کیا، منتقد و دبیر محفل ادبی «کهن دژ» شهرستان کلات، گفت:  کتاب «بر فراز و فرود» برگرفته از داستان فرود در شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی است که توانسته به صورت هنرمندانه ای در کنار داستان اصلی به بیان تاریخ و آداب و رسوم روستای گرو شهرستان کلات بپردازد.

در پایان یوسف ادبیان،نویسنده کتاب «بر فراز و فرود» ضمن قدردانی از برگزاری آئین رونمایی، گفت: هدف از نگارش این کتاب در وهله اول بیان بخشی از داستان فرود شاهنامه فردوسی است که در روستای گرو کلات اتفاق افتاده است و در وهله دوم ادای دین در راستای معرفی روستای گرو کلات به عنوان زادگاهم است.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\کلات\رونمایی کتاب فراز و فرود\f0970cc4-abb3-4799-8951-fc9577a3e296.jpg
 
نسخه قابل چاپ