فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب؛

سرپرست فرمانداری مه ولات از کتابخانه شهید غفرانی شهرستان بازدید کرد

سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات به مناسبت آغاز هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی شهید غفرانی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مصطفی محمدی، سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات به مناسبت آغاز هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی شهید غفرانی شهرستان بازدید کرد.

مصطفی محمدی، سرپرست فرمانداری شهرستان مه ولات ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به کتابداران مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: زحمات و تلاشهای کتابداران در راه اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی ستودنی است.
وی با اشاره به تعبیر کتابداران به عنوان افسران جبهه دانایی ، افزود: این تعبیر رسالت و وظیفه شما را در عرصه های فرهنگی کتاب محور دو چندان می کند. کتابداران می توانند با بهره گیری از ظرفیتهای موجود بار دیگر مردم را کتاب و کتابخوانی علاقمند سازید. برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی در راستای انقال دانش و آگاهی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در واقع در مسیر فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است که «کتاب باید به سبد خانواده برگردد».
وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یکی از ضروریات اصلی جامعه امروز است، گفت: تمام دستگاه های اجرایی باید در این زمینه فعالیت داشته باشند و با همدلی و همکاری جایگاه کتاب را بار دیگر در جامعه امروز به تثبیت برسانند.

در ادامه محمدعلی صفری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مه ولات  ضمن خیر مقدم و گرامیداشت ایام هفته کتاب، به بیان گزارشی از فعالیتها و برنامه های اجرا شده توسط مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان پرداخت.

گفتنی است، در پایان این دیدار از تلاشهای کتابداران با اهدای لوح از طرف سرپرست فرمانداری تقدیر به عمل آمد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\مه ولات\بازدید سرپرست فرمانداری\IMG-20211116-WA0108.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\مه ولات\بازدید سرپرست فرمانداری\IMG-20211116-WA0110.jpg
 
نسخه قابل چاپ