فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در هفته کتاب اجرا شد؛

طرح «گردش کتاب» در منطقه کم برخوردار گنبد سبز نیشابور

طرح «گردش کتاب» همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی، کتابدار در منطقه کم برخوردار گنبد سبز شهرستان نیشابور با حضور جمعی از مسئولین شهرستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، طرح «گردش کتاب» همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی، کتابدار در منطقه کم برخوردار گنبد سبز به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان  و همراهی نهادهای فرهنگی و انجمن های فعال در حوزه کتاب و با حضور علیرضا سیدآبادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سعید نیر آبادی، رئیس شورای اسلامی؛ حسین جعفریانی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی و جمعی دیگر مسئولین شهرستان نیشابور  اجرا شد.


محمدرضا مقدم پاشا، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با اشاره به آغاز اجرای طرح «گردش کتاب» همزمان با هفته کتاب، گفت: تلاش ما در این پویش بر این بوده است تا با دعوت از خیرین، تمام و یا بخشی از هزینه مراسم ختم متوفیان را برای خرید کتاب  اهد نمایند و موجباب باقی الصالحات برای درگذشتگان  خود شونند.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح غنی سازی منابع کتابخانه ای مناطق کم برخوردار و دو ر افتاده شهرستان است. ها با کتاب و کتابخانه و کتابخوانی است.

گفتنی است، در پایان این مراسم بالغ بر ۶۰ نسخه کتاب،۲۲ بن خرید کتاب و هدایای فرهنگی به ارزش تقریبی ده میلیون ریال از طرف مسئولین شهرستان به شرکت کنندگان در مراسم اهدا شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\نیشابور\نذر کتاب\IMG-20211115-WA0012.jpg
 
نسخه قابل چاپ