فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی مطرح شد؛

ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یکی از ضروریات جوامع امروزی برای توسعه آن جامعه است

معاون استاندار و فرمانده ویژه شهرستان سبزوار با صدور پیامی ایام هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به خادمین عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مجتبی علوی مقدم، معاون استاندار و فرمانده ویژه شهرستان سبزوار با صدور پیامی ایام هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به خادمین عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:
باسمه تعالی
 
24  آبانماه هر سال در تقویم رسمی کشور به عنوان آغاز هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار نامگذاری شده است که فرصتی مغتنم برای تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه است.
توسعه هر جامعه ای از درون همان جامعه شکل می گیرد و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یکی از ضروریات جوامع امروزی برای توسعه آن جامعه است.
بدون تردید خانواده ها، آموزش و  پرورش، نهاد کتابخانه های عمومی کشور و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانانن نقش اساسی در نهادینه کردن و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه دارند و به طور قطع به یقین همراهی و مشارکت تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی را نیز طلب می کند.
اینجانب ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به کارکنان محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بویژه کتابداران و نویسندگان عزیز و همه دست اندرکاران حوزه کتاب و کتابخوانی، امیدوارم که با ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی شاهد پویایی و شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهای جامعه در راستای توسعه کشور باشیم.

مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان  سبزوار
نسخه قابل چاپ