فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب؛

جمعی از مسئولین شهرستان ششتمد از کتابخانه عمومی بیهقی بازدید کردند

جمعی از مسئولین شهرستان ششتمد در ایام هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی بیهقی شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،  حمیدرضا نوری، سرپرست شهرداری؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی عیدی، نماینده دفتر تبلیغات اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهرستان ششتمد در  ایام هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی بیهقی شهرستان بازدید کردند.

در این بازدید که با هدف آشنایی با مشکلات و معضلات ارائه خدمات کتابخانه ای و آشنایی بیشتر مسئولین با فضای کتابخانه و نحوه ارائه خدمات کتابخانه ای به مناسبت هفته کتاب انجام شد، مباحثی از  قبیل ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی،  نهادینه کردن و تبدیل فرهنگ مطالعه به یک عادت در میان جامعه انجام شد.

همچنین علی اکبری، عضو شورای اسلامی شهرستان ششتمد در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی  و انس بیشتر مردم با کتاب پیشنهاد را ه اندازی ایستگاه های مطالعه در مکانهای پر تردد شهر را مطرح کرد.


 حجت الاسلام و المسلمین مهدی عیدی، نماینده دفتر تبلیغات اسلامی نیز ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با اشاره به شعار بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم»، هفته کتاب را فرصت مناسبی برای معرفی کتابهای مفید و اجرای برنامه های فرهنگی کتاب محور در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دانست.

 
نسخه قابل چاپ