فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب انجام شد؛

فعالیتهای فرهنگی با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان و جمعی از مسئولین شهرستان در مدارس شهرستان

فعالیتهای فرهنگی همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان و جمعی از مسئولین شهرستان در مدارس اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، فعالیتهای فرهنگی همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور حمیدرضا رمضانی، رئیس آموزش و پرورش؛ برزخی فریمانی، رئیس اداره امور مالیاتی و علیرضا صغری،  رئیس اداره کتابخانه های  عمومی شهرستان بجستان در مدارس اجرا شد.

در ابتدا حمیدرضا رمضانی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بجستان ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار خواستار حفظ ارتباط مستمر و موثر دانش آموزان با کتاب و کتابخوانی و صرف وقتی از ایام فراغت خود در راستای مطالعه کتابهای غیر درسی شد.

در ادامه علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان گفت: هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار فرصت مغتمنی است برای یادآوری و تاکید بیشتر بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در بین دانش آموزان، قشر آینده ساز کشور است.
وی ضمن برشمردن اهمیت کتاب و کتابخوانی افزود: دانش آموزان کتابخوان بسیار موفق تر از دیگر همسالان خود هستند چرا که مطالعه و خواندن کتاب نه تنها بر یادگیری و هوش فرد تاثیر دارد بلکه دایره واژگان و فن بیان را نیز پرورش می دهد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\بجستان\بازدید از مدارس\photo_2021-11-17_08-22-55.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\بجستان\بازدید از مدارس\photo_2021-11-17_08-22-39.jpg
 
نسخه قابل چاپ