فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛

مهد کودک و پیش دبستانی سامان دانش و نگین شهر شادمهر از کتابخانه عمومی شادمهر مه ولات بازدید کردند

مهد کودک و پیش دبستانی سامان دانش و نگین شهر شادمهر همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی شادمهر شهرستان مه ولات بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مهد کودک و پیش دبستانی سامان دانش و نگین شهر شادمهر  همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی شادمهر  شهرستان مه ولات بازدید کردند.

فائزه یعقوب زاده، مسئول کتابخانه عمومی شهر شادمهر شهرستان مه ولات  گفت: هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار فرصت مغتمنی است تا در راستای اجرای رسالت اصلی کتابخانه های عمومی، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تا بتوانیم جامعه را بیشتر با کتابخانه ها و نحوه ارائه خدمات کتابخانه ای آشنا کنیم.
وی با اشاره به طرح «کتابخانه گردی»، افزود: با توجه به اینکه برای نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و ترغیب افراد به سمت کتاب و کتابخوانی باید از سنین کودکی آغاز کنیم. در همین راستا با دعوت از مهدکودک و پیش دبستانی و مدارس مقاطع دیگر تلاش کرده ایم انس با کتاب را در این نسل ایجاد کنیم.

در ادامه جمعی از کودکان مهد کودک و پیش دبستانی سامان دانش و نگین شهر شادمهر ضمن بازدید از بخش کودک کتابخانه و آشنایی با نحوه ارائه خدمات و چیدمان کتابها، برنامه های قصه گویی و شعر خوانی نیز توسط کودکان و مربیان انجام شد.


Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\مه ولات\بازدید مهدکودک سامان\1 (1).jpg

 
نسخه قابل چاپ