فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار انجام شد؛

حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان در برنامه رادیویی «صبح بخیر خراسان»

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در برنامه رادیویی «صبح بخیر خراسان» شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در برنامه رادیویی «صبح بخیر خراسان» شرکت کرد.

علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستن  با حضور در برنامه رادیویی «صبح بخیر خراسان» ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به تشریح نحوه عضویت و چگونگی ارائه خدمات کتابخانه های عمومی در شهرستان و تشریح برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی کتاب محور با محوریت فرا رسیدن بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران توسط کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان پرداخت.

وی با اشاره به پیشینه پر افتخار فرهنگی استان خراسان رضوی و شهرستان بجستان از عموم شنوندگان درخواست کرد برای رشد درک، آگاهی و ارتقایی فرهنگ عمومی ارتباط مستمر و مداوم خود را با کتاب و کتابخانه به عنوان مروجان فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه برای ساختن کشوری مستقل و پیشرفته حفظ نمایند.


رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان با بیان اینکه باید فرهنگ کتاب و کتابخوانی از سنین کودکی در فرد نهادینه کنیم، از خانواده و مدارس به عنوان یاوران اصلی حرکت سریع  و موفق در پیشبرد هدف اصلی کتابخانه، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نام برد.

 
نسخه قابل چاپ