فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛

رئیس اداراه کتابخانه های عمومی مشهد در برنامه تلویزیونی «در مسیر زندگی» شبکه استانی صدای و سیمای خراسان رضوی شرکت کرد

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار رئیس اداراه کتابخانه های عمومی مشهد در برنامه تلویزیونی «در مسیر زندگی» شبکه استانی صدای و سیمای خراسان رضوی شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار محمدرضا بدیع زادگان، رئیس اداراه کتابخانه های عمومی مشهد در برنامه تلویزیونی «در مسیر زندگی» شبکه استانی صدای و سیمای خراسان رضوی شرکت کرد.

محمدرضا بدیع زادگان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشهد گفت: از دیرباز کتاب به عنوان بهترین دوست انسان در زندگی معرفی شده است. در واقع کتاب یک راهنما بی ادعاست که می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات و در هر زمینه ای به او مراجعه کنید. کتاب باعث آرامش روح و افزایش سطح آگاهی و درک فرد از زندگی و به تبع آن اصلاح زندگی به بهترین شکل ممکن می شود.
وی افزود: هدف ما در مجموعه کتابخانه های عمومی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است. نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه باعث افزایش درک، آگاهی، دانایی و به تبع آن رشد فرهنگ عمومی می شود و بدون شک ثمره این اتفاقات خوب را می توان در کاهش مشکلات، معضلات و آسیبهای اجتماعی در جامعه به خوبی احساس کنیم.
بدیع زادگان با بیان اینکه فرهنگ کتاب و کتابخوانی را باید از سنین کودکی در افراد پرورش دهیم، گفت: برای داشتن جامعه ای ایده آل و کشوری پیشرفته و توانا باید نسلی کتابخوان پرورش دهیم چرا که نسل کتابخوان، نسلی آگاه، دانا و توانا است.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\مشهد\برنامه تلویزیونی(26-8-400)\WhatsApp Image 2021-11-18 at 08.32.55 (2).jpeg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\مشهد\برنامه تلویزیونی(26-8-400)\WhatsApp Image 2021-11-18 at 08.32.55 (1).jpeg
 
نسخه قابل چاپ