فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در دومین روز از هفته کتاب؛

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه از کتابخانه های عمومی شهرستان

همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه از کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران حسین شرافتی راد، معاون استاندار و  فرماندار ویژه  شهرستان تربت حیدریه از کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید حسین شرافتی راد، معاون استاندار و  فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه ضمن تبریک ایام هفته کتاب، گفت: نقش کتابخانه‌ها در انتقال دانش و آگهی به جامعه بسیار ارزشمند و سازنده است. از این‌ جهت می توان کتابخانه را به ‌عنوان کانون همایش صاحب‌ نظران و موزه پرطراوت اندیشمندان خطاب کرد. در واقع کتابخانه های عمومی می‌توانند بالندگی و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان و دانشجویان را به ارمغان آورده و به تولید اندیشه، دانش و رشد فرهنگ مطالعاتی جامعه منجر شود.

وی ضمن تشکر از فعالیتهای مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه، افزود:  کتابدار فردی است که در اقصی‌ نقاط شهرستان بار سنگین فرهنگ را بر دوش دارد و بدون شک در نزد خداوند متعال مأجور است.


گفتنی است، فرماندار شهرستان تربت حیدریه با اهدای لوح از زحمات کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان تقدیر کرد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تربت حیدریه\بازدید فرماندار\4 (6).jpeg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تربت حیدریه\بازدید فرماندار\4 (5).jpeg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تربت حیدریه\بازدید فرماندار\4 (4).jpeg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تربت حیدریه\بازدید فرماندار\4 (2).jpeg