فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی، کتابدار؛

جمعی از مسئولین و مقامات شهرستان قوچان از کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید کرد

جمعی از مسئولین و مقامات شهرستان قوچان همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، امین  رضا مرآتی، فرماندار ؛  علی اسماعیلی، رئیس اداره آموزش و پرورش و ابراهیم مطاعی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قوچان همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید کرد.

بهاره قاسمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قوچان ضمن تبریک فرا رسیدن بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، گفت: هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار  فرصت مناسبی است تا ضمن دعوت از مسئولین و مقامات شهری برای بازدید از کتابخانه های عمومی زمینه آشنایی بیشتر آنان را به سیر خدمات کتابخانه ای ، نحوه ارائه خدمات به مراجعین، مشکلات و ... آشنا شوند.

 در حاشیه این بازدیدها، امین رضا مرآتی، فرماندار شهرستان قوچان  ضمن تبریک هفته کتاب،  کتابخوانی  و کتابدار از تلاشهای خالصانه کتابداران در  مسیر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد و گفت: کتاب و کتابخوانی نقش مهمی در شکل گیری صحیح شخصیت، رفتار و مهارتهای کلامی و انتقال درست مفاهیم ذهنی افراد به مخاطب دارد.  بهترین زمان ایجاد و رشد آن در سنین پایه و نوجوانی است که با حضور در کتابخانه ها محقق می گردد.

وی با تاکید بر لزوم تقویت ارتباط میان کتابخانه ها و آموزش و پرورش، افزود:حضور کتابداران در فضاهای آموزشی و تشویق دانش آموزان به حضور در فضای آرامش بخش کتابخانه ها علاوه علاقه مند شدن دانش آموزان به امر مطالعه، مانع از جایگزینی کامل فضای مجازی با کتاب خواهد شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\قوچان\بازدید فرماندار\2.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\قوچان\بازدید فرماندار\3.jpg
 
نسخه قابل چاپ