فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی مطرح شد؛

پیشرفت، نوآوری و درنوردیدن مرزهای دانش و آگاهی در سایه تلاشهای کتابداران است

فرماندار شهرستان خواف با صدور پیامی هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به کتابداران و فعالان حوزه کتاب و فرهنگ تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،  حسین سنجرانی، فرماندار شهرستان خواف با صدور پیامی هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به کتابداران و فعالان حوزه کتاب و فرهنگ تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
 
پیشرفت، نوآوری و درنوردیدن مرزهای دانش و آگاهی در سایه زحمات و خدمات کتابداران و متخصصین کتابداری در جهت پیشرفت فرهنگی و توسعه هر کشور تاثیر به سزایی دارد. مایه مباهات است که در سال جاری علیرغم شیوع ویروس کرونا، خدمات کتابخانه ای تعطیل نشد بلکه به واسطه این ایام اقدامات موثرتری در حوزه فضای مجازی برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام شده است.
در هفته ای که مزین به نام کتاب  است باید گفت، بی شک کتاب گنجینه بی بدیلی است که معرفت  را به ارمغان می‌آورد و دلها را به فروغ دانایی فروزان می سازد.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت هفته کتاب و  ۲۴ آبان ماه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از تلاش و کوشش خالصانه  کتابداران عزیز شهرستان خواف در مسیر  ترویج  علم و  دانش و آماده سازی منابع علمی و امکانات کتابخانه ای  تقدیر و تجلیل می نمایم.

امید است به فضل الهی قدم های محکمی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برداشته شود
.
حسین سنجرانی
فرماندار شهرستان خواف
نسخه قابل چاپ