فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با نخستین روز هفته کتاب انجام شد؛

بازدید جمعی از طلاب حوزه علمیه امام خمینی(ره) مه ولات از کتابخانه شهید غفرانی

جمعی از طلاب حوزه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان مه ولات همزمان با نخستین روز هفته کتاب از کتابخانه عمومی شهید غفرانی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جمعی از طلاب حوزه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان مه ولات به همراه حجت السلام و المسلمین محتشم مرادی، رئیس حوزه علمیه و حجت الاسلام والمسلمین محسن زراعتی، معاون آموزشی و فرهنگی حوزه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان همزمان با نخستین روز هفته کتاب از کتابخانه عمومی شهید غفرانی بازدید کردند.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین محتشم مرادی، رئیس حوزه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان مه ولات  ضمن تبریک هفته کتاب و روز کتابدار به کارکنان مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان گفت:مطالعه غذای روح و درمان بیماری های فکر است. کتاب معلمی ساده و صمیمی و همیشه در دسترس است که بی ادعا و بدون منت و تکلف آنچه را که دارد در اختیار ما قرار می دهد. در واقع مطالعه با نیت خالص، عبادتی بزرگ است.

در ادامه محمد علی صفری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مه ولات  ضمن خیر مقدم و گرامیداشت هفته کتاب گفت: کتاب همچون خورشید فضای زندگی را روشن میکند و به همگان نور ،شور و گرما می بخشد. در پرتو کتاب است که شکوفایی و سرسبزی و بالندگی فرهنگ دینی ما به اوج میرسد. کتاب، والاترین جایگاه را در گستره فردی  و اجتماعی  داراست که بر اندیشه ها و دل ها می درخشد و پیوسته بر زندگانی نور افشانی میکند.
وی افزود: هرچند شما مبلغان دینی هستید و میتوانید مبلغان فرهنگی نیز باشید و این چشمه علم و دانش را بر همگان روشن کنید.

گفتنی است، در پایان ضمن بازدید طلاب از بخشهای مختلف کتابخانه با نحوه مرتب سازی، عضویت و چگونگی ارائه خدمات نیز آشنا شدند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\مه ولات\بازدید هفته کتاب\IMG-20211116-WA0063.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\مه ولات\بازدید هفته کتاب\IMG-20211116-WA0064.jpg
 
نسخه قابل چاپ