فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار رشتخوار:

کتاب و کتابخوانی از دیرباز نقش بسزایی در افزایش آگاهی جوامع داشته است

فرماندار شهرستان رشتخوار با صدور پیامی بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را به جامعه فعالان حوزه کتاب تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، خالقداد عرب، فرماندار شهرستان رشتخوار با صدور پیامی بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را به جامعه فعالان حوزه کتاب تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:
به نام خدا

کتاب و کتابخوانی از دیرباز نقش بسزایی در افزایش آگاهی جوامع داشته است و منشأ خردورزی و ترویج اندیشه های بزرگ و ایده های متعالی و ارزشمند بوده است.
در اهمیت و منزلت مقام کتاب همین بس که خداوند متعال در آغاز رسالت پیامبران خود کتاب‌های آسمانی را به آنان هدیه داد تا در جوار این کتب مقدس برنامه‌ی زندگی و راه رستگاری دنیا و آخرت را به انسان‌ها بیاموزد.
بی شک جوامعی که از فرهنگ و تمدن غنی برخوردار هستند کتاب در آن به عنوان عنصری حیاتی و تاثیر گذار و چراغ راهی برای رسیدن به اهداف سترگ انسانها و انتقال مفاهیم ارزنده به نسل بشر بوده است.
اينجانب با گرامیداشت یاد و خاطره‌ علامه طباطبایی (ره) مفسر بزرگ قرآن، هفته‌ کتاب و روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشتخوار بویژه کتابداران عزیز و همچنین نویسندگان، مترجمان و اندیشمندان اهل قلم و دوستداران کتاب تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم که با ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تقویت پیوند جامعه و کتاب شاهد بالندگی، پویایی و شکوفایی هرچه بیشتر استعدادها و  رشد و تعالی میهن عزیزمان باشیم.

خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار
نسخه قابل چاپ