فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در اولین روز هفته کتاب انجام شد؛

غبار روبی گلزار مزار شهدا با حضور جمعی از کارکنان اداره کتابخانه های عمومی تربت حیدریه

همزمان با نخستین روز از بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران غبارروبی مزار شهدای گمنام باغملی شهرستان تربت حیدریه در آئینی با حضور جمعی از کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان غبارروبی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با نخستین روز از بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران غبارروبی مزار شهدای گمنام باغملی شهرستان تربت حیدریه در آئینی با حضور جمعی از کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان غبارروبی شد.

آذر فرقانی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی تربت حیدریه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا، گفت: مهم‌ ترین نقش در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی ایران را شهدا ایفا کردند و ما امروز مدیون این شهدا هستیم. این یک توفیق است که اولین روز از ایام بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در شهرستان تربت حیدریه با تجدید میثاق با شهدا و زیارت ایشان آغاز می شود.

وی افزود: اگر بخواهیم مسیر درست و اصولی را بپیماییم باید از شهدا طلب استمداد کنیم. بهترین خدمت برای ادامه راه شهدا این است که اهداف آن ها را بشناسیم و در جهت ترویج و نهادینه کردن این اهداف تلاش کنیم و قطعا هدف شهدا چیزی جز حفظ نظام اسلامی نبود.

گفتنی است، در اين آيين با نثار شاخه هاي گل و خواندن سوره فاتحه ياد و خاطره شهداي دوران هشت سال دفاع مقدس بويژه شهداي گمنام را گرامي داشته و با آرمان هاي شهدا تجديد پيمان كردند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تربت حیدریه\غبارروبی مزار شهدا-هفته کتاب\WhatsApp Image 2021-11-16 at 08.50.28.jpeg
 
نسخه قابل چاپ