فهرست

انتصاب

با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی انجام شد؛

تودیع و معارفه در اداره کتابخانه های عمومی کاشمر

با حضور نمایندمردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کاشمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ با حضور حجت الاسلام جواد نیک بین،نماینده مردم کاشمر،بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی محمد فیض عارفی، به عنوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی کاشمر انتخاب و از زحمات مهدی زارعی، در دوران تصدی سرپرستی اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان تقدیر شد.


نماینده مردم کاشمر بردسکن و خلیل اباد در مجلس شورای اسلامی در این جلسه ایام ماه مبارک شعبان و حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

حجت الاسلام جواد نیک بین آینده انسانها و موفقیت و عدم موفقیت انسان در زندگی را در گرو انتخاب دوست و همنشینی با کتاب عنوان کرد.

وی همنشینی با کتاب را ضامن موفقیت و سعادت دانست و ادامه داد: هر شغلی تاثیرات خاص خود را بر شخص دارد و کتابداری، کتابخانه داری و همنشینی با کتاب در کتابخانه های عمومی نیز باعث می شود شخص روحیه ای لطیف و تودار و عمیق داشته باشد.

وی از کتابداری به عنوان یکی از بهترین شغلها یاد وتاکید کرد: تلاشهای بسیار خوب در جهت توسعه و ترویج فرهنگ کطالعه در شهرستان کاشمر انجام شده است و امیدورایم این حرکت رو به رشد و موفقیتهای حاصل شده در دوران مسئولیت جدید اداره کتابخانه های عمومی کاشمر نیز ادامه داشته باشد.