فهرست

تازه‌ترين اخبار

در پی اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛

اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در حوزه های آموزشی و آماری موفق به کسب رتبه «عالی» شد

اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در پی اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در حوزه های آموزشی و آماری موفق به کسب رتبه «عالی» شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در پی اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در حوزه های آموزشی و آماری موفق به کسب رتبه «عالی» شد.

پس از ارزیابی های انجام شده در تدوین سالنامه آماری سال 1399 استان خراسان رضوی که به عنوان مرجع رسمی اطلاعات آماری مورد استفاده برنامه ریزان، تصمیم گیران، پژوهشگران و مجریان برنامه های توسعه اقتصادی،اجتمای و فرهنگی استان قرار می گیرد، از حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در راستای کسب رتبه «عالی» در استان تقدیر شد.

سالنامه آماری کشور حاوی مجموعه‌ ای از آخرین اطلاعات موجود در زمینه‌ های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شامل جمعیت، نیروی انسانی، کشاورزی، جنگلداری و شیلات، معدن، نفت و گاز، صنعت، آب و برق، ساختمان و مسکن، آموزش، بهداشت و درمان، فرهنگ وگردشگری، شاخص‌ های قیمت، هزینه و درآمد خانوار و ... می‌ باشد که در قالب ٢٥ فصل تهیه و منتشر شده است. اطلاعات این نشریه در قالب جداول، همراه با نمودار و نقشه ارائه می شود.

همچنین از یاسر سیاوشی، کارشناس آموزش، پژوهش و آمار اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نیز در راستای ارسال اطلاعات صحیح و به هنگام در تدوین این نشریه نیز تقدیر به عمل آمد.

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی , رتبه برتر , کارشناس آموزش، پژوهش و آمار