فهرست

تازه‌ترين اخبار

به مناسبت هفته کتاب انجام شد؛

کتابدار روستای برزنون نیشابور به عنوان نماینده روستای دوستدار کتاب در برنامه «زنده باد زندگی»

کتابدار روستای برزنون شهرستان نیشابور به عنوان نماینده روستای دوستدار کتاب برزنون در برنامه تلویزیونی «زنده باد زندگی» شبکه 2 صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، عباس برزنونی، کتابدار روستای برزنون شهرستان نیشابور به عنوان نماینده روستای دوستدار کتاب برزنون در برنامه تلویزیونی «زنده باد زندگی» شبکه 2 شرکت کرد.

برنامه تلویزیونی شبکه 2 با عنوان «زنده باد زندگی» همزمان با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار از نمایندگان روستاهای دوستدار کتاب در سال 1400 اعم از عباس برزنونی، کتابدار کتابخانه عمومی شیخ فرید الدین عطار نیشابوری روستای برزنون دعوت به عمل آورد.

عباس برزنونی، کتابدار کتابخانه عمومی شیخ فرید الدین عطار نیشابوری با بیان اینکه مردم روستای برزنون اهل کتاب و کتابخوانی هستند، گفت: تنها کتابخانه روستای برزنون به همت مردم، دهیاری و شورای اسلامی روستا ساخته و به نهاد کتابخانه های عمومی کشور واگذار شد. سعی ما همواره بر این بوده است تا با اجرای برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی کتاب محور علاوه بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، جامعه روستای برزنون را در زمینه فرهنگی تغذیه کنیم.
وی تصریح کرد: انجام کارهای ترویجی و زمینه علاقه به کتاب در این روستا به اندازه ای بوده است که یکی از اعضای کودک کتابخانه بالغ بر 80 نسخه کتاب خود را در جهت دسترسی سایر اعضای به این منابع به کتابخانه اهدا نمود.
 عباس برزنونی در پایان هدف اهالی این روستا را ارائه خدمات کتابخانه ای به روستاهای اطراف  و انجام رسالت اصلی کتابخانه ها ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\اداره کل\برزنونی شبکه دو(24-8-400)\6 (4).jpeg