فهرست

اخبار برگزيده

همزمان با ایان هفته کتاب صورت گرفت؛

تشریح فعالیت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قاب تلویزیون

همزمان با ایام هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، برخی از مدیران و مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با حضور در شبکه‌های مختلف سیما به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و در دست اجرای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در این ایام پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با مشارکت و پوشش مناسب رسانه‌های مختلف از جمله صدا و سیما همراه بود؛ به طوری که اختصاص برنامه‌هایی حضور مدیران و مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با محوریت کتابخوانی، کتابخانه‌های عمومی و کتابداران فرصت مناسبی در جهت تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه کتابخانه‌های عمومی و ارائه برنامه‌های در دست اجرا در این حوزه را فراهم کرد که در ادامه برخی از این برنامه‌ها را مشاهده می‌کنید.

گفتگوی زنده تلویزیونی مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در برنامه «سلام تهران» از شبکه ۵ سیما را (اینجـــــــــــــــــا) ببینید.


گفتگوی زنده تلویزیونی مهدی توکلیان، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در برنامه «صبح پارسی» از شبکه جام جم۱ را (اینجـــــــــــــــــا) ببینید.


گفتگوی زنده تلویزیونی سید باقر میرعبدالهی، مدیرکل تامین منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در  برنامه «در انتهای الوند» از شبکه ۲ سیما را (اینجـــــــــــــــــا) ببینید.


گفتگوی زنده تلویزیونی مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در برنامه «سلام صبح بخیر» از شبکه ۳ سیما را (اینجـــــــــــــــــا) ببینید.