فهرست

تازه‌ترين اخبار

با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب؛

عضو هیأت امنای کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و گفتگو کرد.

عضو هیأت امنای کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در راستای بیانیه گام دوم انقلاب با مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حمیدرضا ترقی، عضو هیأت امنای کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در کتابخانه های عمومی استان با حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.
Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\اداره کل\دیدار با حمید ترقی\IMG_0004.JPG
در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: امروز یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری(مدظه العالی) علاوه بیانیه گام دوم انقلاب، سخنانی است که در روز اربعین و خطاب به دانشجویان فرمودند. ایشان با اشاره به تهاجمات فرهنگی دشمنان برای صدمه زدن به بدنه انقلاب اسلامی ایران،«جهاد تبیین» را یکی از الزامات جامعه امروز دانستند.
وی افزود: در همین راستا اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در نظر دارد با برگزاری برنامه ها و فعالیتهای متنوع فرهنگی در کنار ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی طبق فرمایش مقام معظم رهبری به مساله «جهاد تبیین» توجه ویژه داشته باشد.
Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\اداره کل\دیدار با حمید ترقی\IMG_0003.JPG
در ادامه حمیدرضا ترقی، عضو هیأت امنای کمیته امداد کشور گفت: امروز جهاد ما باید از جهاد عملی به جهاد فرهنگی تغییر رویه دهد. اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با توجه به ظرفیت های موجود و ارتباط با بخش عظیمی از جامعه بهترین فرصت را برای بر طرف کردن این دغدغه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را دارد.
وی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در رابطه با جهاد تبیین، افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی یکی از موثرترین راه ها برای انتشار و ترویج افکار صحیح و پاسخگویی به شبهاتی است که دشمنان سعی در بزرگ سازی آنها دارند.