فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کلات از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کلات با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، رمضان پروانه، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کلات با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت به عمل آورد.

متن پیام به شرح ذيل است:
بسم الله الرحمن الرحیم ‌
حضرت علی(ع)می فرماید: در عجبم از مردمی که به غذای جسم خویش چه بسیار اهمیت می دهند، اما نسبت به کتاب و مطالعه برای تغذیه روح آنان است این چنین بی اعتنا و بی توجه هستند!
کتاب دریچه ای است به سوی جهان شگفت انگیز علم و معرفت و مطالعه راهی است بسیار ساده و عملی برای پرورش استعدادهای خدادادی انسان و آموزش علوم و فنونی که او را در مسیر رشد و تکامل راهنمایی کند.  
یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که هر ساله به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود، فرصت مغتنمی است تا تمام اعضای خانواده ها به سمت و سوی مطالعه و کتاب دوستی گرایش بیشتری داشته باشند؛ به ویژه در ایامی که بیماری منحوس کرونا موجب شده افراد از زمان استراحت و مطالعه بیشتری برخوردار شوند.
اینجانب از شما فرهنگیان بزرگوار، اولیای ارجمند و دانش‌آموزان عزیز دعوت می‌نمایم تا با شرکت در این جشنواره که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، علاوه بر غنا بخشیدن به فرهنگ ناب رضوی و آشنا کردن جامعه به خصوص نسل جوان با فرهنگ رضوی باعث گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان قشر دانش آموز جامعه شویم.

رمضان پروانه
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلات
نسخه قابل چاپ