فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص)؛

نشست معرفتی به همت کتابخانه شهید علیپور یونسی بجستان برگزار شد

نشست معرفتی به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) با حضور امام جمعه یونسی و به همت کتابخانه عمومی شهید علیپور یونسی شهرستان بجستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست معرفتی به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) با حضور حجت الاسلام و المسلمین روح الله پورعابدین، امام جمعه بخش یونسی و به همت کتابخانه عمومی شهید علیپور یونسی شهرستان بجستان برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین روح الله پورعابدین، امام جمعه بخش یونسی ضمن برشمردن فضایل و سیره و زندگی حضرت رسول (ص)، گفت: زندگی اسوه ها و الگوهای دینی بهترین سرمشق برای جامعه امروز و روشن ترین نقشه برای رفع مشکلات اجتماعی است.
وی  افزود: این وظیفه الهی و شرعی ما به عنوان یک مسلمان است ضمن افزایش معرفت خود در سیر و سلوک حضرت محمد(ص)، دیگران را نیز به مطالعه در این حوزه تشویق کنیم.
امام جمعه بخش یونسی ضمن معرفی کتاب «همنام گلهای بهاری» اثر حسین سیدی، گفت: اگر سبک زندگی و هدف ما برگرفته از راه پیامبر (ص) باشد، مطمئنا سعادت دنیا و آخرت را کسب خواهیم کرد. بهترین رهیافت، تدبر و تعمق در روش زندگی ایشان و به کار بردن آن و درس گرفتن از فرمایشات ایشان است.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\بجستان\نشست رحلت پیامبر\photo_2021-10-04_12-51-12.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\بجستان\نشست رحلت پیامبر\photo_2021-10-04_12-51-16.jpg

نسخه قابل چاپ