فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای ترویج فرهنگ رضوی؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی سبزوار با سرپرست شهرداری دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با سرپرست شهرداری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، معصومه فلاحی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با جعفرصائمی نسب، سرپرست شهرداری دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا جعفر صائمی نسب، سرپرست  شهرداری با اشاره به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گفت:  اقدام بسیار خوب نهاد کتابخانه های عمومی کشور در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی امکان شناخت و آشنایی بیشتر با سیره اهل بیت(ع) را با  مطالعه منابع ارزشمند این جشنواره که متناسب با همه گروه های سنی و به صورت مجازی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است، را فراهم آورده است.
وی افزود: انتظار می رود این برنامه فرهنگی با مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم و ادارات به بهترین شکل ممکن برگزار گردد تا گامی در راستای نهادینه شدن فرهنگ متعالی اهل بیت علیهم السلام و فرهنگ مطالعه در بین خانواده ها باشد . از عموم مردم و پرسنل خدوم شهرداری دعوت می کنم در این جشنواره شرکت نمایند تا همچون سنوات گذشته شهرستان سبزوار در این حوزه خوش بدرخشد.

در ادامه معصومه فلاحی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار امیدواری کرد که شهرستان سبزوار همچون سالهای گذشته با استقبال خوب مردم پرچمدار حضور در این جشنواره باشند.

در پایان رضا پرستش، مدیر فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری نیز ضمن قدردانی از فعالیتهای انجام شده توسط مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خاطر نشان کرد با همکاری و هماهنگی آموزش و پژوهش شهرداری دوره آموزشی بر اساس منابع معرفی شده در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی برای کارکنان زیر مجموعه برگزار خواهد شد.

 
نسخه قابل چاپ