فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت نقش زنان در جامعه؛

نشست تخصصی «زنان در واقعه عاشورا و دفاع مقدس» به همت کتابخانه شهید پیرزاده باغ آسیا برگزار شد

نشست تخصصی «زنان در واقعه عاشورا و دفاع مقدس» با محوریت نقش زنان در جامعه به همت کتابخانه شهید پیرزاده باغ آسیا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست تخصصی «زنان در واقعه عاشورا و دفاع مقدس» با محوریت نقش زنان در جامعه و حضور عفت محتشمی پور، مدرس حوزه و دانشگاه  به همت کتابخانه شهید پیرزاده باغ آسیا و پایگاه بسیج قدسیه برگزار شد.

در ابتدا عفت محتشمی پور، مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه زنان نقش بسیار مهمی در آینده یک جامعه دارند، گفت: زنانی از جنس زینب کبری،مادر وهب و همسر زهیر در واقعه عاشورا و قدم خیر همسر شهید ابراهیمی در دفاع مقدس به ما درس رشادت، سرافرازی و جانفشانی و ایثار دادند و نشان دادند زنان چگونه می توانند تاثیری بسزا در زنده نگهداشتن اسلام محمدی داشته باشند.
وی افزود: در جامعه امروز ما به عنوان مادران و زنان جامعه باید بکوشیم نسلی حسینی، با ایمان، قدرت و شجاع پرورش دهیم تا در آینده کشوری پیشرفته و اسلامی داشته باشیم.

گفتنی است، کتاب «دختر شینا» اثر بهناز ضرابی زاده نیز توسط وجیهه رجب زاده، مسئول پایگاه بسیج قدسیه خواهران معرفی شد. در پایان جلسه پرسش و پاسخ با محوریت تربیت فرزند در خانواده نیز برگزار شد.


 
نسخه قابل چاپ