فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای ترویج فرهنگ رضوی؛

کودکان و نوجوانان عزادار شهرستان کاشمر در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند

در راستای ترویج فرهنگ رضوی کودکان و نوجوانان عزادار شهرستان کاشمر در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جمعی از کودکان و نوجوانان عزادار شهرستان کاشمر با هدف ترویج فرهنگ رضوی و آشنایی بیشتر با معارف اسلامی در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.

همزمان با ایام عزاداری اهل بیت در ماه های محرم و صفر، کتابداران کاشمر با حضور در آیین های عزاداری نسبت به تبلیغ و برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اقدام کردند.
در این برنامه ها که با استقبال خوب کودکان و نوجوانان مواجه شد، رابط فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی کاشمر اقدام به خوانش کتاب های جشنواره رضوی کرده و شرکت کنندگان نیز با انجام نقاشی از داستان های کتب جشنواره، در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.
این برنامه به ویژه در حاشیه برگزاری مراسم مذهبی و عزاداری هیات انصارالمهدی(عج) و زیارتگاه امامزاده سیدحمزه(ع) کاشمر با استقبال بسیار خوب کودکان، نوجوانان و والدین آن ها مواجه شد.

گفتنی است، به کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این برنامه ها هدایایی همچون کتاب قصه از طرف اداره کتابخانه های عمومی کاشمر اهدا شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\کاشمر\کودکان و نوجوانان جشنواره رضوی\final\image_2021_9_22-10_21_28_534_Fty.jpg


Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\کاشمر\کودکان و نوجوانان جشنواره رضوی\final\image_2021_9_22-10_21_29_443_GUb.jpg

 
نسخه قابل چاپ