فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری کلات از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان کلات با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، زهرا دشتی، مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان کلات با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:
به نام آنکه به بشر حکمت دانایی و فروغ صبح بینایی داد
 
از دیر باز هر فردی در هر قومی و ملیتی دغدغه آموختن و یادگیری داشته و به کتاب و کتابخوانی اهمیت داده است. بسیار خوشحالم که در این دغدغه روزگار عده ای از دلسوزان به فرهنگ و علم و دانش هموطنان به فکر راه اندازی جشنواره کتابخوانی رضوی افتاده اند، جای بسی امتنان و تشکر است. امیدواریم فرهیختگانی که دغدغه آینده را دارند با قلم خود و نشر کتب علوم انسانی و اخلاق مدارانه اسلامی به وظیفه سنگین خود در راه آشنایی و شناخت اهل بیت(ع) به جامعه امروز عمل نمایند. علی ایحال آنچه که می تواند در این برهه نجات بخش باشد، کتاب است.
اینجانب از عموم مردم شهرستان کلات دعوت می نمایم تا با شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی علاوه بر افزایش دانش و آگاهی خویش در حوزه سیر و سلوک اهل بیت(ع) خاصه صاحب خراسان حضرت امام رضا(ع) و به ویژه حضرت مهدی(عج) گامی موثر در ادای دین به ساحت آن امام همام و برگزاری هر چه باشکوه تر این جشنواره نمایند.
 
زهرا دشتی
مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان کلات
نسخه قابل چاپ