فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی انجام شد؛

دعوت رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجستان برای حضور مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجستان با صدور پیامی خواستار مشارکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، یدالله احمدی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجستان با صدور پیامی خواستار مشارکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی شد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 
«یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی» که با نام امام علی بن موسی الرضا علیه السلام زینت یافته است، در حال برگزاری است. در این جشنواره سعی شده است با معرفی و ارائه کتاب های مفید و فاخر، گامی مهم در جهت شناساندن معارف اهل بیت علیهم السلام به ویژه  سیره زندگی حضرت رضا علیه السلام برداشته شود.
قطعا گسترش تشیع در ایران مرهون تلاش ها و وجهه علمی این امام همام است که با انجام مناظرات با علمای ادیان مختلف و نحله های فکری گوناگون، برگزاری حلقه های علمی و تربیت دانشمندان موجب اعتلای معرفت و بینش دینی و شیعی مردم شدند.
به تاسی و پیروی از این امام همام که به «عالم آل محمد» شهرت یافته اند، از عموم مردم ولایتمدار شهرستان خوشاب، مسئولان ادارات، به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان شهرستان خوشاب  دعوت می کنم با شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از چشمه زلال معارف اهل بیت(ع) بهره مند شوند و با مطالعه آثار و منابعی که در جشنواره معرفی شده است، شناخت و معرفت خود را افرایش دهند.

یدالله احمدی
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بجستان

 
نسخه قابل چاپ