فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای افزایش تعاملات؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی فیروزه با مسئول سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزه در راستای افزایش تعاملات فرهنگی با مسئول سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حسن شریفی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزه در راستای افزایش تعاملات فرهنگی با حسن حیدری،مسئول سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا حسن شریفی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزه گفت: امیدوارم پس از تفاهم نامه انجام شده استانی بتوانیم همکاری و همراهی مستمر و موثری در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی داشته باشیم.
وی افزود: هدف ما ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه به ویژه نسل نوجوان و جوان که در سمت دانش آموز و دانشجو در جامعه حضور دارند در راستای افزایش درک، آگاهی و تولید یک سیر مطالعاتی مفید برای این نسل آینده ساز است.

در ادامه حسن حیدری، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان بجستان ضمن تسلیت اربعین حسینی ابراز امیدواری کرد که با اجرای مفاد تفاهم نامه بتوان بیشتر از قبل نسل جوان را به سمت کتاب و کتابخوانی و آشنایی با سیر و سلوک ائمه اطهار(ع) این الگوهای بی نظیر در زندگی  هدایت کنیم.

گفتنی است، در پایان مقرر شد همکاری های دو جانبه در خصوص برگزاری نمایشگاه های کتاب، نشست و جمع خوانی کتاب به مناسبتهای مختلف، اجرای مسابقات و ... انجام شود.
 
نسخه قابل چاپ