فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته دفاع مقدس؛

همایش «زنان؛ حماسه سازان گمنام در دفاع مقدس» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کاشمر انجام شد

همزمان به هفته دفاع مقدس همایش «زنان؛ حماسه سازان گمنام در دفاع مقدس» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کاشمر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان به هفته دفاع مقدس همایش «زنان؛ حماسه سازان گمنام در دفاع مقدس» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کاشمر انجام شد.

 در این همایش که با همکاری فرهنگسرای دفاع مقدس در محل سالن اجتماعات شهید شهابیان برگزار شد برنامه های متنوعی همچون خاطره گویی، خوانش کتاب دفاع مقدس، مسابقه و عزاداری به مناسبت ایام اربعین اجرا شد.
سخنران این مراسم با تأکید بر نقش سازنده و مهم بانوان در دفاع مقدس به ویژه در پشت جبهه های نبرد حق بر علیه باطل، زنان را حماسه سازان گمنام دفاع مقدس توصیف کردند.
سعیده مروارید، مدرس حوزه در این مراسم گفت: حضور بانوان در همه عرصه های انقلاب اسلامی، بی نظیر است و به ویژه باید گفت بانوان در عرصه سیاسی و رسانه ای به خوبی عمل کرده اند.
وی افزود: در دوران 8 ساله دفاع مقدس 6 هزار و 428 بانوی شهید داریم که تعداد قابل توجهی است و لذا بی جهت نیست که مقام معظم رهبری می فرمایند هر چند دیگران نیاز به اسطوره سازی دارند ولی ما اسطوره های بی شماری داریم.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم مسابقه نقاشی ویژه کودکان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد و همچنین از تعدادی از شرکت کنندگان با اهدای کتب دفاع مقدس، تجلیل به عمل آمد.
Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\کاشمر\همایش زنان حماسه سازان\final\image_2021_9_28-9_12_44_234_3BW.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\کاشمر\همایش زنان حماسه سازان\final\image_2021_9_28-9_13_19_342_S9d.jpg

 
نسخه قابل چاپ