فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛

نماینده مجلس شورای اسلامی از کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان بازدید کرد

نماینده مردم شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه های عمومی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محمد صفایی، نماینده مردم شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه های عمومی این شهرستان بازدید کرد.

 در ابتدا محمدصفایی، نماینده مردم شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ، گفت: کتابخانه های عمومی با اجرای برنامه ها و فعالیتهای متنوع فرهنگی نقش موثری در جذب مخاطب به سمت کتابخانه ها و در نتیجه افزاش سرمایه مطالعه در کشور می شود.
وی غنی بودن منابع کتابخانه ها را در جذب مخاطب مهم دانست و گفت افزود: امرزوه با پیشرفت فضای مجازی در جامعه و دسترسی آسان به برخی منابع باعث شده این گونه به نظر برسد که نقش کتابخانه ها در حال کنم رنگ تر شدن است، اما باید بدانید غنی سازی منابع کتابخانه با توجه به مسائل روز و دسترسی آسان جامعه به کتابخانه ها و ارائه خدمات کتابخانه ای نوین باعث جذب بیشتر مخاطب به کتابخانه های می شود.
محمد صفایی ضمن بازدید از پروژه های نیمه تمام کتابخانه های فخرآباد، زین آباد، جزین و مرندیز شهرستان بجستان قول مساعدت برای انجام اقدامات لازم در راستای تخصیص منابع برای اتمام پروژه ها را داد.

گفتنی است، در پایان بازدید محمد صفایی، نماینده مردم شهرستان های گناباد و بجستان به همراه هیأت همراه در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\بجستان\final\photo_2021-09-25_18-40-36.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\بجستان\final\photo_2021-09-25_18-40-15.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مهر\بجستان\final\photo_2021-09-25_18-40-40.jpg


 
نسخه قابل چاپ