فهرست

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره آموزش و پرورش بجستان:

جشنواره کتابخوانی رضوی گامی موثر در پرورش شخصیت فردی و اجتماعی است

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بجستان با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حمیدرضا رمضانی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بجستان با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:
به نام خدا
 
توفیقات عالی در اعتلای اهداف آموزش و پرورش و تشویق دانش آموزان به مطالعه نیازمند همیاری و همفکری همه دستگاه‌ها به ویژه نهاد کتابخانه های عمومی کشور در راستای برگزاری برنامه ها و فعالیتهایی با محوریت کتاب‌خوانی، آموزش و فرهنگی دارد. این هم افزایی و تعامل ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه به ویژه در میان قشر دانش آموز را در بردارد.
خوشبختانه یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی این فرصت را برای همه اقشار و سنین به ویژه نوجوانان و جوانان فراهم کرده است تا با مطالعه منابع غنی و با اصالت در این حوزه، بتوانند راه صحیح را به خوبی تشخیص دهند و در پرورش شخصیت خود گامی مستحکم بردارند.
اینجانب از شما همکاران گرامی، اولیا و دانش آموزان عزیز در خواست می کنم با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی که یک از رویدادهای عظیم فرهنگی در کشور است شرکت کنید و تا با آشنایی بیشتر با سیره اهل بیت(ع) راه رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی را برای خود هموارتر سازیم.
 
حمیدرضا رمضانی
رئیس  آموزش و پرورش شهرستان بجستان
نسخه قابل چاپ